Kuba a Karibik luxusnou loďou

Kuba a Karibik luxusnou loďou, Kuba, 26.11.2018, Raňajky

Kuba a Karibik luxusnou loďou

Kuba a Karibik luxusnou loďou
Termín:
26.11.2018 – 5.12.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58893027
od 2 224 € Príplatky v cenníku

Neuverieľný sex appeal Kuby pokračuje a svet objavuje túto nádhernú krajinu, ktorá sa ubránila globalizácii a zachovala si svoj charakter. Viva la revolución! Tento zájazd je určený milovníkov plavieb, ktorí chcú skombinovať Kubu s inými ostrovmi. Začnete Havanou a cestu začneme v rytmoch salsy a koktejloch. Prechádzka po malecóne, Capitolio a dych vyrážajúca atmosféra meniacej sa Kuby. Na luxusnej lodi nebudete mať problém s ubytovaním na rozdiel od preplnených hotelov v Havane. Potom vás už čaká len plná penzia a plavba po nádhernom modrom mori, pri ktorej navštívite ďalšie tri krajiny. Priamo na lodi si vyberiete fakultatívne výlety či už na Jamajku, Kajmany alebo Cozumel a opäť sa vrátime na najobľúbenejšieho mesta, Havany.
Program
Deň 1. – Odlet z Viedne do Havany. V lietadle komplet servis, nealkoholické aj alkoholické kvalitné nápoje v cene. Prílet na ostrov slobody večer. Transfer z letiska do hotela. Prvý drink.
Deň 2. – Individuálna prehliadka Havany. V poobedňajších hodinách naloDeňie na luxusnú loď MSC Opera. CK odporúča prílet vždy o deň skôr, preto máte čas na individuálnu prehliadku Havany. Radi Vám poradíme.
Deň 3. – Voľný deň v Havane alebo využívanie služieb na Vašej parádnej lodi.
Deň 4. – Voľný deň v Havane alebo využívanie služieb na Vašej parádnej lodi.
Deň 5. – Celý deň strávený na otvorenom oceáne. Zábava na lodi, živá hudba, kasíno, divadelné predstavenia, osviežujúce bazény, široké možnosti športových aktivít v cene alebo len slnenie sa na lehátku a pozorovanie nekonečnej masy vody. Plná penzia v cene.
Deň 6. – Jamajka, ostrov Usaina Bolta a Boba Marleyho. Relax na pláži, výlet do mesta, ktoré bolo v 17. storočí jednou z najlepších adries Karibiku. Britská koloniálna architektúra, cukrová trstina a uvoľnená atmosféra, ktorá je pre Jamajku taká typická. Široký výber fakultatívnych výletov, ponúkaných priamo na lodi. Plná penzia.
Deň 7. – Vitajte na Kajmanských ostrovoch - Grand Cayman, jeDeň z najmodernejších ostrovov Karibiku. Sú známe nekonečne snehovo bielymi plážami s malebne sklonenými palmami a bohatým podmorským životom. Máte na výber množstvo fakultatívnych výletov ponúkaných priamo na lodi.
Deň 8. – Mexický ostrov COZUMEL. Klasický relax na ďalšej nádhernej pláži, spoločne sa zorientujeme na ostrove Mayov a potom už máte na výber nekonečné množstvo fakultatívnych aktivít. Vodné parky, motorové šport alebo výlet k novodobému divu sveta - mayským pyramídam v Chichen Itza. Plná penzia.
Deň 9. – Návrat do Havany, posledné vychutnanie krajiny rumu, cigár a karibskej pohody. Odlet domov.
Deň 10. – Prílet.
Cena zahŕňa
1 x ubytovanie v Havane v 3* hoteli s raňajkami
ubytovanie a stravovanie vysokej kvality vrátane plnej penzie v dvojlôžkových kajutách vo vnútornej kajute,plná penzia začína po naloDeňí sa na loď a končí raňajkami predposledný deň zájazdu
fitnes, bazén, športy na palube, zábavné programy na lodi
prístavné poplatky a dane
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby  
Cena nezahŕňa
letiskové poplatky, víza na Kubu, ostatnú stravu a fakultatívne výlety
Počas tohto zájazdu nie je prítomný slovenský sprievodca.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK